Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Patinovanie - weathering Patinovanie lietadiel Farba MIG Acrylic Wash Brown Wash for Dark Yellow 15ml
Novinka

Farba MIG Acrylic Wash Brown Wash for Dark Yellow 15ml

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
2,50 €
Značka:
Ammo of MIG
Kód:
3210700
EAN:
8432074007012

Farba MIG Acrylic Wash Brown Wash for Dark Yellow 15ml   Ammo AMIG0700
Balenie: 15ml

Wash je jednou z najstarších a najdôležitejších techník patinovania, ktorú používajú všetci modelári na modely a diorámy všetkých typov a tém. Spočíva v zdôraznení zapustených detailov, drážok, uhlov, liniek panelov a hrán prvkov v reliéfe modelu. Predstavujú vynikajúce príležitosti na reprezentáciu špiny a tieňov typických pre tieto oblasti. Technika washu dodáva všetkým modelom veľa kontrastu a plastickosti. Vďaka tejto veľmi jednoduchej metóde aplikácie a správnej farbe môžete zvýrazniť drážky, čiary panelov a detaily, aby ste svojim modelom poskytli hĺbku a oveľa vyššiu úroveň realizmu.

Výhodou akrylového washu je, že nie je toxický a je bez zápachu, takže použitie doma alebo v blízkosti vašej rodiny nie je problém a schne rýchlejšie ako washe typu enamel, čo vám umožňuje dokončiť proces patinovania v kratšom čase. .

Akrylový wash sa dodáva v 15ml fľaštičke s dávkovacím uzáverom, ktorý vám umožní kvapnúť len niekoľko kvapiek do striekacej pištole, alebo na miešaciu paletu na neskoršie použitie. Dávkovač vám tak umožní pracovať presnejšie a úspornejšie.
Akrylové washe je možné riediť a čistiť vodou alebo akrylovým riedidlom AMIG2000.

Pracovný postup:
Wash sa veľmi ľahko nanáša. Použite okrúhly štetec s jemným hrotom alebo prednostne jemný linkový štetec vhodnej hrúbky zodpovedajúcej veľkosti vášho modelu. Fľaštičku dobre potraste a hrot štetca zľahka ponorte do washu. Potom roztiahnite wash pozdĺž drážok, línií panelov a okolo vyvýšených detailov. Nechajte wash mierne uschnúť na dotyk, čo zvyčajne trvá asi 5 až 10 minút. Potom môžete prebytočný wash zotrieť jemnou špongiou, čistou handričkou alebo suchým štetcom zľahka namočenými vo vode, alebo riedidle na akrylový wash. Môžete si vybrať najvhodnejšiu farbu washu pre každú kamuflážnu farbu alebo typ efektu, ktorý chcete vykresliť. Uistite sa, že povrch je pololesklý, alebo lesklý, aby sa wash správne rozotrel a stiekol, a aby bolo možné ľahko ho odstrániť podľa potreby. Povrch nesmie byť matný! Akrylové washe rýchlejšie schnú, čo urýchľuje proces aplikácie, zatiaľ čo enamel washe schnú dlhšie, zato ale poskytujú viac času na čistenie a úpravy. Podľa svojich potrieb použite vhodnú verziu a farbu washu. Ak sa chystáte kombinovať rôzne produkty AMMO na efekty poveternostných vplyvov, akrylové modelárske farby sú perfektnou voľbou pri nanášaní enamel filtrov a olejových produktov ako ďalšej vrstvy patiny. 

Parametre
prevedenie wash acrylic

Mohlo by vás zaujímať

Ponúkame 19704 položiek od 292 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií