Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Farbenie, lepenie, štetce Modelárske lepidlá Lepidlo Bison epoxidové univerzálne 24 ml

Lepidlo Bison epoxidové univerzálne 24 ml

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
6,50 €
Značka:
Bison
Kód:
3905437
EAN:
8710439039695

Lepidlo Bison epoxidové univerzálne 24 ml     Bison B05437

Univerzálne, silné, dvojzložkové epoxidové lepidlo na kov, porcelán, pálenú hlinu, sklo, slonovinu, perly, drahé kamene a rôzne plasty. Vodovzdorné a odolné voči chemikáliám, dá sa prefarbiť. Použiteľné pri teplotách medzi -20ºC a +50ºC.

Balenie: dvojitá tuba / 24 ml

Príprava: Do miešacej mištičky vytlačte rovnaké množstvá oboch zložiek a dôkladne ich premiešajte do homogénnej hmoty. Nanášajte špachtličkou, alebo špáradlom na suchý odmastený povrch. Vždy si pripravte čo najmenšie potrebné množstvo lepidla. Zmiešaním zložiek začne prebiehať vytvrdzovací proces, ktorý sa už nedá zastaviť.

Doba spracovania je 1,5 hodiny

Doba vytvrdzovania je 7 hodín

Spoj možno zaťažiť po 12 hodinách.

    

Nebezpečenstvo: Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal, alebo etiketu výrobcu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice / ochranné okuliare / ochranu tváre. Pri kontakte s pokožkou: Umyte veľkým množstvom vody a mydla. Po zasiahnutí očí: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, vyberte ich . Pokračujte vo vyplachovaní vodou. Okamžite volajte Toxikologické informačné centrum / lekára. Zneškodnite obsah / nádobu v súlade s vnútroštátnymi predpismi. Resin: obsahuje <Reakčný produkt> bisfenol-A-epichlórhydrínová živica s priemernou molekulovou hmotnosťou <=700, bisfenol-F-epoxidová živica. Hardener: obsahuje polyamide resin, Amines, polyethylenpoly-, tetraethylenpentaminefraction. Obsahuje epoxidové zložky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Parametre
prevedenie epoxidové

Ponúkame 19476 položiek od 285 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií