Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Lepidlo Herkules expert 130g

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
3,23 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Druchema
Kód:
3400013
EAN:
8594825005569

Lepidlo Herkules expert 130g   Druchema

Disperzné rýchloschnúce lepidlo na drevo pre dielňu, hobby a modelárov.

Rýchloschnúce lepidlo na báze PVAc vhodné pre lepenie mäkkého a tvrdého dreva, drevovláknitých a pórovitých materiálov (dyha, preglejka, drevotrieska, kartón, korok, koža a iné). Vytvára elastické spoje s vysokou pevnosťou. Riediteľné vodou. Po zaschnutí je priehľadné. Po zaschnutí odoláva vlhkosti v triede D2 podľa ČSN EN 204. Pre využitie v interiéri.  Lepidlo nie je brúsiteľné. Lepidlo v tekutom stave chráňte pred mrazom! 

Návod na použitie
Lepidlo naneste v tenkej vrstve na jednu plochu. Druhú plochu hneď priložte a pevne zafixujte kým lepidlo vytvrdne. Pracovná teplota je minimálne +12oC. Funkčná pevnosť nastáva po približne 6 hodinách. Prebytočné lepidlo je možné včas (ešte v tekutom stave) zotrieť handričkou, alebo papierovým obrúskom. po práci si ruky umyte a ošetrite regeneračným krémom. 
Lehota spotreby: 36 mesiacov od dátumu výroby.

Prvá pomoc
Pri zasiahnutí očí, okamžite dôkladne vypláchnite bohatým množstvom vody. Pri náhodnom požití, vypláchnite ústa vodou a vypite 0,5 litra vody. Nevyvolávajte zvracanie. 

Likvidácia obalov:
Prázdny obal vyplách nite vodou a odovzdajte do triedeného odpadu medzi plasty. Nespotrebované lepidlo rozrieďťe vodou a vylejte do kanalizácie.
 

Parametre
prevedenie disperzné

Ponúkame 19702 položiek od 293 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií