Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Farbenie, lepenie, štetce Modelárske lepidlá Lepidlo Tamiya ABS-cement fľaša 40ml

Lepidlo Tamiya ABS-cement fľaša 40ml

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
4,60 €
Značka:
Tamiya
Kód:
6487137
EAN:
4950344871377

Lepidlo Tamiya ABS-cement fľaša 40ml   Tamiya 87137

Špeciálne modelárske lepidlo určené pre lepenie plastu typu ABS, z ktorého sú vyrábané kabíny RC modelov truckov, expedičných áut a iných druhov modelov. Plast ABS je veľmi húževnatý a odolný, pretosa ťažšie lepí inými druhmi lepidiel. Toto lepidlo je vyvinuté pre ideálne lepenie ABS dielov. 

Postup práce: Kontaktné plochy dielov je odporúčané jemne zdrsniť brúsnym papierom (ale nie je nutné). Lepidlo nanesieme štetcom na kontaktné plochy dielov. Stačí na jednu, ale dobré je naniesť lepidlo na obe. Dva diely priložíme k sebe a pevne stisneme. Je dobré diely držať pevne stisnuté k sebe niekoľko minút pre prvotné naleptanie plastu nakontaktných plochách. potom je dobré nechať spoj dokonalo vytvrdnúť niekoľko hodín.  

balenie: 40ml

Poznámka: Z vlastnej skúsenosti môžem odporúčať toto lepidlo aj pre lepenie výtlačkov z 3D tlačiarní, vytlačených z plastu PLA. Úspešne lepím PLA diely lepidlom Tamiya ABS-cement. Spoj je dostatočne pevný. 

Parametre
prevedenie pre RC modely

Ponúkame 19812 položiek od 286 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií