Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Model set Painting

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
5,95 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Revell
Kód:
7729620
EAN:
4009803296203

Model set Painting   Revell 29620

Sada pre začiatočníkov, obsahuje štetce Revell Painta Standard č.0, 3, 5, čistič štetcov 14 ml, 2x pipety.

UPOZORNENIE: Riedidlo, ktoré je súčasťou tejto sady má v 80% prípadov zle dotiahnutý uzáver fľaštičky. Následkom toho je vytekajúci alebo odvetrávajúci obsah, takže nám prichádzajú tieto sady s poloprázdou fľaštičkou. Nedá sá sa to svojpomocne doliať, pretože blistre sú zatavené a uzáver na fľašičke je patentový s plombou. Preto sme túto sadu vyradili z aktívnej ponuky, kým výrobca neodstráni túto závadu.
 
Kvalita štetcov Revell je skôr priemerná, ale plne zodpovedá ich cene.

Modelárske štetce Revell sú určené na všetky druhy modelárskych, ale aj iných prác od maľovania jemných detailov až po natieranie väčších plôch rôzneho druhu (maľovanie obrázkov, maľovanie jemných detailov, ale aj celých plôch na plastikových alebo železničných modeloch, maľovanie gélových nechtov a podobne).

Vlas štetca je z prírodný, zo strsti. Farba vlasu je hnedá.
Tvar vlasu je krúhly strihaný do oblúka, takže štetec je pomerne univerzálny. 

Starostlivosť o štetec: Tieto štetce sú vhodné na maľovanie všetkými druhmi bežných modelárskych a umeleckých farieb. Pozor, niektoré druhy riedidiel môžu narušiť lakovanú vrstvu rúčky. Po skončení práce štetec dôkladne vyperte v špeciálnom čističi štetcov, alebo v čistom riedidle. Štetec po vypraní dobre osušte a pre udržanie dobrej kondície prírodného vlasu je možné nastrúhať si do dlane trochu mydla na pranie a vlasy štetca v ňom premiešať. Uistite sa, že neostali žiadne zvyšky farby na koreni štetín pri kovovej objímke. Zaschnuté zvyšky farby môžu časom spôsobiť, že sa vlasy od seba rozídu a štetec stratí správny tvar. Ak sa vám to stane, odporúčame naliať do menšej fľaštičky čistič štetcov, alebo riedidlo, štetec chytiť do kolíka na prádlo a zavesiť ho vo zvislej polohe do fľaštičky s riedidlom tak, aby boli vlasy úplne ponorené. Nechajte takto pôsobiť niekoľko hodín až dní, kým sa zvyšky farby nerozpustia úplne. Potom štetec dôkladne vyčistite a vo väčšine prípadov sa po takomto vyčistení opäť vráti do pôvodného stavu. Nepoužívajte až príliš agresívne riedidlá bez toho, aby ste najprv vyskúšali ich účinok na vlasy štetca. Nikdy nenechávajte štetec "zapichnutý" v stojane, alebo v nádobke s riedidlom či vodou dole hlavou, teda štetinami opretý o dno nádoby. To je spoľahlivý spôsob, ako ho zničiť.

Spracoval: Ing. Jozef Anďal

UPOZORNENIE: Tento text je majetkom firmy HTmodel chránený autorským zákonom. Jeho kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu majiteľa je trestné.

Ponúkame 19228 položiek od 283 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií