Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod O nás

O nás

19.4.2018
Pár slov o nás...


O firme HT model

Naša firma vznikla v novembri 1991 ako združenie dvoch začínajúcich podnikateľov Jozefa Anďala a Romana Martinka. Neskôr sa pridali Peter Petrík a Ján Martinko. Časom sa vlastnícka štruktúra vykryštalizovala na Jozefa Anďala a Danku Anďalovú.
V Poprade sme otvorili jednu z prvých súkromných modelárskych predajní na Slovensku. Začínali sme skromne, v malej predajni špecializovanej na plastové modely. K maloobchodu sa rýchlo pridala aj veľkoobchodná činnosť a zásielková služba. Darilo sa nám udržiavať vysoký rast a už v roku 1993 sme začali dovážať tovar od veľkých výrobcov plastových modelov ako sú Airfix, Heller, ale hlavne Revell. Náš sortiment sa postupne rozširoval o ďalšie druhy modelárskeho tovaru, napríklad hobby náradie, alebo modelové autodráhy.
Nevyhli sme sa ani pokusom o vlastnú výrobu rôznych modelárskych doplnkov, ale toto sme rýchlo opustili. Jednou z našich najúspešnejších vedľajších aktivít bola naša vydavateľská činnosť. Vydávali sme vlastný modelársky časopis HT model magazín, ktorý sme neskôr transformovali do špecializovaných monografických publikácií. 

V rámci propagácie modelárstva organizujeme medzinárodnú modelársku šou PMD - Popradský modelársky deň, na ktorom sa zúčastnili stovky modelárov a tisícky návštevníkov. 

Z malých priestorov sme sa postupne sťahovali do väčších až sme v roku 1998 kúpili svoju vlastnú budovu. Dnes v nej prevádzkujeme jednu z najväčších modelárskych predajní na Slovensku a plochou síce pomerne malý, ale čulý veľkoobchod. Dnes u nás nájdete solídny výber plastových modelov, striekacích pištolí a kompresorov, hobby náradia, funkčných modelov, železničných modelov aj autodráhových modelov.
Počas celého trvania našej firmy sa snažíme poskytovať čo najlepšie služby za primerané ceny. Nikdy sme nepatrili medzi „lacné“ firmy, ale zato sa vždy snažíme poskytnúť vám zákazníkom to najlepšie, čo je v našich silách. Snažíme sa stále zlepšovať naše služby a sortiment.

Ing. Jozef Anďal, spolumajiteľ firmy.  
kontakt: andal@htmodel.sk


....................................................................................................
Ing. Danka Anďalová, spolumajiteľka firmy, ekonómka. 
kontakt: andalova@htmodel.sk


.....................................................................................................
Martin Martinko, fakturant, skladník. 
kontakt: martinko@htmodel.sk


Náš verný a spoľahlivý zamestnanec Martin Martinko u nás pracuje už 20 rokov! 
Nielen týmto stručným oznamom mu úprimne ďakujeme za poctivú a precíznu prácu, a dúfame že spolu oslávime aj ďalšie pekné výročia.
Jozef a Danka Anďalovci

...............................................................................................................
Marek Köver, výdajca tovaru, skladník. 
kontakt: koever@htmodel.sk


......................................................................................................
Peter Novoroľník, web redaktor.
kontakt: novorolnik@htmodel.sk

Ponúkame 19579 položiek od 281 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií