Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Náradie a nástroje Špeciálne náradie pre plastikových modelárov Prerývacia páska MIG Scribing Tape - Straight Edge (5mm x 3m)
Novinka

Prerývacia páska MIG Scribing Tape - Straight Edge (5mm x 3m)

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
5,00 €
Značka:
Ammo of MIG
Kód:
3218246
EAN:
8432074082460

Prerývacia páska MIG Scribing Tape - Straight Edge (5mm x 3m)    Ammo AMIG8246

Pevná páska špeciálne navrhnutá na gravírovanie priamych línií panelov a gravírovanie nitovacích línií na akomkoľvek type plastového modelu vrátane lietadiel, AFV, lodí, budov a sci-fi. Vďaka použitému číremu materiálu vidíte presne, kde je páska v pomere k povrchovým detailom, a pomocou značiek ju umiestnite do správnej polohy. Táto páska poskytuje silnú priľnavosť, ktorá zaisťuje nulový pohyb pri použití škrabacieho alebo nitovacieho nástroja. To tiež umožňuje niekoľkokrát opakovane použiť pásku predtým, ako stratí svoju priľnavosť. Aj keď je okraj tuhý, páska je dostatočne pružná, aby sa dala prispôsobiť zakriveným povrchom pri zachovaní ostrej ryhovacej hrany, a dá sa ľahko prestrihnúť nožnicami. Tento výrobok nezanecháva zvyšky lepidla a je možné ho použiť na plasty, živice, kovy a na rôzne materiály bežné pre modelovanie v mierke.

Ponúkame 19597 položiek od 287 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií