Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Patinovanie - weathering Literatúra o patinovaní Publikácia MIG TWM 28. FOUR SEASONS (English)

Publikácia MIG TWM 28. FOUR SEASONS (English)

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
8,00 €
Značka:
Ammo of MIG
Kód:
3214527
EAN:
8432074045274

The Weathering Magazine Issue 28: FOUR SEASONS     AMIG4527

publikácia, anglický jazyk

rozsah: 72 strán

Publikácia venovaná príkladom použitia najnovších produktov značky AMMO of Mig Jimenez, rôznym postupom pri patinovaní s použitím akrylových farieb, washov (špeciálne nariedených farieb), filtrov (rôznych odtieňov základnej krycej farby).

Najnovšie vydanie je najunikátnejšie vydanie vášho obľúbeného časopisu, v ktorom budete svedkami modelového experimentu, ktorého súčasťou bude interpretácia tej istej stavebnice v podaní štyroch autorov v každom zo štyroch ročných období. Štyria nezávislí tvorcovia, štyri jedinečné štýly a štyri rôzne prístupy k realistickému znázorneniu poveternostných účinkov, Pz.Kpfw. IV Ausf. G od firmy Border Model. S touto úplne novou perspektívou vám títo autori svetovej triedy ukážu rozdiely vyplývajúce zo špecifických atmosférických podmienok typických pre rôzne ročné obdobia. Toto vydanie vám pomôže pri výbere overených informácií a naučí vás používať vhodné produkty a techniky modelovania pre každý sezónny prvok vrátane toho, kedy a kde použiť umývateľnú farbu, ako používať chipping tekutinu, výhody prachu s pigmentmi, blednutie olejmi a širokú škála emailových efektov používaných vo vrstvách na presvedčivé dokončenie ľubovoľného objektu v akomkoľvek prostredí. Okrem toho uvidíte, ako namaľovať nemeckého stíhača BF-109 pôsobiaceho v dusivej horúčave africkej púšte, ukážeme vám, ako vytvoriť realistickú chladnú scénu s atómovou ponorkou zamknutou v ľadovom objatí, ako aj zašpineného robota čo sa predieral cez bahno a padajúce lístie.

Magazín Weathering Magazine vysvetľuje všetky odporúčané techniky maľovania a zvetrávania podrobnými článkami „krok za krokom“, z ktorých vám každý ukáže, ako vykonať každú techniku, ako je to znázornené na obrázkoch vysokej kvality a stručných opisoch od najlepších svetových modelárov. Každá stránka je doplnená užitočnými technikami a každý článok predstavuje vzdelávací zdroj poskytujúci inšpiráciu všetkým žánrom a úrovňam modelárov.

Ponúkame 19712 položiek od 285 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií