Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Quadrokoptera Syma X23W s kamerou RTF

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
53,80 €
Značka:
Syma
Kód:
5600023
EAN:
8595241392622

Quadrokoptera Syma X23W s kamerou RTF  Syma SY23W

Mini kvadrokoptéra pre pokojné i akrobatické poletovanie, pre zhotovovanie foto / video snímok doma aj vonku.
Rozmery 21x21cm
Li-ion batéria 1S 500mAh
Letový čas 7 minút
Dosah ovládania 70m
Kamera s Wifi prenosom obrazu do mobilného telefónu alebo tabletu s možnosťou riadenia iba z neho

Mini kvadrokoptéra disponujúca vynikajúcimi letovými vlastnosťami je skonštruovaná pre pokojné lietanie vonku, v miestnostiach a halách, a pre natáčanie video snímok a zhotovovanie fotografií. Vďaka 6-osému gyroskopu a barometrickému senzoru je model veľmi stabilný a umožňuje snímanie záznamov vo vysokej kvalite.
Konštrukcia z kvalitného pružného plastu chráni všetky časti modelu proti poškodeniu. Podvozok zaisťuje stabilitu pri vzlete aj pristátí a ochranné oblúky vrtulí zabránia ich poškodeniu pri nechcenom náraze do prekážky.
Vďaka kvalitnej riadiacej jednotke je tento model veľmi stabilný, čo je podmienka pre zhotovovanie kvalitných videozáznamov a fotografií. Zároveň je možné pomocou prepínača prepínať medzi jednoduchými a dvojitými výchylkami a nastaviť tak správanie modelu podľa skúseností pilota (začiatočník / expert). Model je vybavený barometrickým senzorom, ktorý zaistí udržiavanie nastavenej výšky a umožňuje tak pilotovi, aby sa mohol venovať práci s kamerou. Červené a zelené LED diódy na modeli pomáhajú pri orientácii a smere pohybu. Model je vybavený aj funkciou Headless - riadenie z pohľadu pilota v modeli.

Model je vybavený dvojitým ochranným systémom:
Ochrana proti nízkemu napätiu batérie - indikácia LED upozorňuje na nízke napätie batérie, pri poklese na najnižšiu hodnotu model automaticky pristane.
Ochrana proti preťaženiu pohonného systému - pri preťažení systému, alebo kontakte vrtule s prekážkou model automaticky zastaví motory.

Automatická funkcia 3D FLIP prináša dodatočnú zábavu. Jednoduchým stlačením jedného tlačidla vykoná model dokonalý premet.

Kamera disponuje rozlíšením videa 720 x 480 pixelov a 1 MPX pre fografie, a je vybavená WiFi prenosom na mobilný telefón.
Pre ovládanie kamery a živý FPV pohľad je určená aplikácia SYMA GO, ktorá je kompatibilná s mobilnými telefónmi s operačným systémom iOS (iOS 5.0 a vyššie) a Android (Android 4.1 a vyššie).

Model možno riadiť aj iba pomocou mobilného telefónu / tabletu, kde je k dispozícii celý rad automatických funkcií vrátane funkcie Waypoint, ktorá umožňuje lietať s modelom po vopred definovanej trase.

Pohonná Li-Ion batéria 3,7V 500mAh sa nabíja priloženou USB nabíjačkou, doba nabitia akumulátora je privližne 130 minút a doba letu je okolo 7 minút.

Vysielač 2,4GHz je dodávaný v móde 2. Na čelnej strane sú umiestnené ovládače pre funkciu automatický premet a automatický štart / pristátie. S vysielačom je dodávaný aj držiak mobilného telefónu.
Maximálny dosah ovládania modelu je 70 metrov s vysielačom, a približne 20 - 50 metrov s mobilným telefónom.

Obsah balenia:
Kvadrokoptéra Syma X23W
vysielač 2,4GHz
HD kamera
8x vrtule
Súprava ochranných oblúkov
Li-Ion akumulátor 3,7V / 500mAh
USB nabíjač pohonného akumulátora
skrutkovač

Potrebujete dokúpiť: 4x AA batérie pre vysielač

Parametre
prevedenie RTF

Ponúkame 18542 položiek od 258 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar vybrať osobne

Našu predajňu nájdete v Poprade. Máme otvorené v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.

Predajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií