Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Regulátor Traxxas VXL 3M vodotesný

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
167,80 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Traxxas
Kód:
5429337,50
EAN:
020334337504

Regulátor Traxxas VXL 3M vodotesný    Traxxas TRA3375

Striedavý regulátor Velineon VXL-3m od Traxxas je určený pre modely všetky RC modely áut Traxxas v mierke 1:16. Kvalitný softvér umožňuje jemné riadenie v celom rozsahu otáčok v bezsenzorovej verzii. Konštrukcia regulátora je do značnej miery odolná voči vode. Napájanie 6 až 12 čl. NiMH alebo 2 až 3 čl. LiPol. Začínajúci jazdci uvítajú mód regulátora Začiatočník, ktorý redukuje výkon regulátora na 50%. Regulátor je vybavený konektorom Traxxas pre pripojenie k batérii a pozlátenými kolíky 3,5 mm pre pripojenie k motoru. Zapínanie, programovanie a vypínanie regulátora sa deje pomocou jedného tlačidla. Stav regulátora je zobrazený dvojfarebnou LED diódou.

Veľkou výhodou regulátorov Traxxas je ich jednoduché programovanie, ktoré je pre všetky regulátory Traxxas úplne rovnaké. U regulátorov možno vykonať kalibráciu, nastaviť mód jazdy a u najnovších verzií nastaviť typ batérií na NiMH alebo LiPol. Priebeh programovanie je zobrazený dvojfarebnou LED diódou a zvukovou signalizáciou (ak je pripojený motor).

Kalibrácia regulátora
Jedná sa o nastavenie polohy neutrálu a krajnej polohy plynu. Kalibráciu je potrebné vykonať pri výmene vysielača alebo pri podozrení na nekorektné správanie regulátora.

Mód jazdy
Sport mode: plný výkon vpred i vzad, brzda
Race mode: plný výkon vpred a brzda, spiatočka nie je dostupná pre splnenie normy niektorých závodov.
Training mode: 50% výkon regulátora vpred, 50% výkon vzad, 100% brzda. Tento mód je vhodný pre prvé zoznámenie s jazdnými vlastnosťami modelu alebo pre deti. Model dosahuje cca tretinové svojej maximálnej rýchlosti.

Typ batérií (dostupné iba s regulátormi s LVD)
NiMH batérie: výkon regulátora je obmedzený len výkonom, ktorý je schopná dodať batérie. V tomto móde nie je odporúčané používať LiPol batérie, pretože by došlo prílišným podvybitím k ich zničeniu.
LiPol batérie: LiPol batérie sú moderné zdroj elektrickej energie, ktorý vyniká veľkou mernou kapacitou vystretým ku hmotnosti. U LiPol batérií je potrebné zabezpečiť, aby nedošlo po poklese napätia pod 3.0V na článok. Regulátor pri poklese napätia na cca 3.3V / článok zníži výkonu regulátora na 50%. Pri poklese na 3.0 V / článok dôjde k úplnému odpojeniu motora.

Regulátor je dodávaný s naletovanými konektormi Traxxas a kolíky 3.5 mm
Možnosť nastavenia typu batérií: LiPol alebo NiMH
Napájanie 6 - 12 článok NiMH alebo 2 - 3 čl. LiPol
Módy regulátora: Začiatočník - redukcia výkonu na 50%, Šport - plný výkon 100% so spiatočkou a Race - plný výkon bez spiatočky (niektoré závody toto voľbu vyžadujú)
Ochrana proti prepätiu
Dvojstupňová tepelná ochrana - pri dosiahnutí prvého stupňa sa obmedzuje výkon, pri dosiahnutí druhého stupňa sa motor odpojí
Ochrana proti skratu vo vinutí motora alebo jeho zablokovanie
Zvýšená odolnosť voči vode - puzdro regulátora obsahuje tesnenie, okolo vodičov sú gumové o-krúžky
Veľký rebrovaný čierny chladič.
Použité MOSFET tranzistory s odporom v zopnutom stave 0.5 MOhm.

Poznámka k odolnosti voči vode: Produkt označený výrobcom ako vodeodolný (WP, waterproof, water resistance) je zvyčajne schopný odolať krátkodobému pôsobeniu striekajúcej vody, napríklad prebehnutie po mláke, krátkodobé jazdenie po mokrej tráve, v slabom daždi, po snehu a podobne. POZOR! Vodeodolný, neznamená vodotesný! Vodeodolný produkt nie je schopný znášať pôsobenie vyššieho stĺpca (tlaku) vody, čo znamená, že nie je možné takýto produkt napríklad ponoriť pod hladinu vody. Pre dosiahnutie vodotesnosti v prípade vodeodolného produktu sa odporúča buď použiť napríklad prípravok Nanoprotech, alebo umiestniť zariadenie do dokonalo utesneného obalu.
Len výrobky zreteľne označené ako vodotesné s výrobcom zaručenou vodotesnosťou do zreteľne vyznačenej hĺbky ponoru (vodného stĺpca, vodného tlaku apod.), je možné ponoriť na dlhší čas pod hladinu vody.

 

Parametre
prevedenie vode odolné

Ponúkame 19248 položiek od 282 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií