Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Servisné práce

Servisné práce

19.4.2018
servisné práce ponúkané v našej predajni
Náhradné diely

Ponúkame možnosť zabezpečenia náhradných dielov k modelom z našej ponuky. Diely, ktoré nemáme na sklade dodávame podľa dostupnosti u výrobcov / dodávateľov väčšinou do 10 pracovných dní. Pri objednávaní náhradného dielu nás kontaktujte na htmodel@htmodel.sk a uveďte číslo dielu, ktoré je uvedené väčšinou na zadnej strane návodu, spolu s názvom modelu a výrobcom. Tieto údaje sú nutné pre správne identifikovanie potrebného dielu. Samozrejme nezabudnite pridať kontaktné údaje, aby sme Vás vedeli rýchlo informovať...

Doplnkové služby

V rámci našich služieb ponúkame servis modelov všetkých druhov s elektropohonom. Takže ak máte so svojím modelom problém, obráťte sa na nás, radi sa na váš model pozrieme a posúdime rozsah nutnej opravy, alebo servisu.
Prednostne robíme servis na u nás zakúpené modely.
Upozornenie: Nerobíme servis ani nastavovavie spaľovacích motorov (žhavíkové, benzínové) okrem tých, ktoré boli kúpené u nás.

Ponúkame aj stavbu modelov na zakázku. Podrobnejšie informácie a niektoré realizované modely si možete pozrieť na tomto odkaze.
 
Cenník servisných prác:

1. Bežné servisné práce :
Jednoduché rozobratie a zloženie modelu, jednoduchá výmena poškodenej súčiastky, iné menšie práce.

Každá začatá hodina *6€

2. Náročnejšie servisné práce:
Práce vyžadujúce spájkovanie, brúsenie, rezanie, frézovanie, lepenie, náročnejšie opravy poškodených súčiastok. (rozumie sa bežné modelárske obrábanie ručným náradím, nemáme strojárenskú výrobu)

Každá začatá hodina *10€

3. Programovanie a nastavovanie:
Programovanie a nastavovanie elektroniky, RC vysielačov, regulátorov, iných komponentov, mechanické zoraďovanie modelov (napr. mechaniky vrtuľníkov...)... 

Každá začatá hodina *25€

*uvedené ceny sú s DPH!

Všeobecné upozornenie:
V prípade predpokladaného väčšieho rozsahu prác si vyhradzujeme právo požiadať o zaplatenie zálohy. Upozorňujeme, že predpokladaný rozsah a doba prác môžu byť nižšie než ako sa ukáže v skutočnosti. Konečná suma sa bude odvíjať od skutočného času a rozsahu prác.

Na servis preberáme čisté modely - v prípade donesenia zašpineného modelu si vyhradzujeme právo účtovať poplatok 10,-€ za vyčistenie modelu.

Ponúkame 19075 položiek od 275 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar vybrať osobne

Našu predajňu nájdete v Poprade. Máme otvorené v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.

Predajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií