Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Servisné práce

Servisné práce

19.4.2018
servisné práce ponúkané v našej firme
Náhradné diely

Ponúkame možnosť zabezpečenia náhradných dielov k modelom z našej ponuky. Diely, ktoré nemáme na sklade dodávame podľa dostupnosti u výrobcov / dodávateľov väčšinou do 10 pracovných dní. Pri objednávaní náhradného dielu nás kontaktujte na htmodel@htmodel.sk a uveďte číslo dielu, ktoré je uvedené väčšinou na zadnej strane návodu, spolu s názvom modelu a výrobcom. Tieto údaje sú nutné pre správne identifikovanie potrebného dielu. Samozrejme nezabudnite pridať kontaktné údaje, aby sme Vás vedeli rýchlo informovať...

Doplnkové služby

V rámci našich služieb ponúkame servis modelov všetkých druhov s elektropohonom. Takže ak máte so svojím modelom problém, obráťte sa na nás, radi sa na váš model pozrieme a posúdime rozsah nutnej opravy, alebo servisu.
Prednostne robíme servis na u nás zakúpené modely.
Upozornenie: Nerobíme servis ani nastavovavie spaľovacích motorov (žhavíkové, benzínové) okrem tých, ktoré boli kúpené u nás.

Cenník servisných prác:

1. Bežné servisné práce :
Jednoduché rozobratie a zloženie modelu, jednoduchá výmena poškodenej súčiastky, iné menšie práce.

Každá začatá hodina *6€

2. Náročnejšie servisné práce:
Práce vyžadujúce spájkovanie, brúsenie, rezanie, frézovanie, lepenie, náročnejšie opravy poškodených súčiastok. (rozumie sa bežné modelárske obrábanie ručným náradím, nemáme strojárenskú výrobu)

Každá začatá hodina *10€

3. Programovanie a nastavovanie:
Programovanie a nastavovanie elektroniky, RC vysielačov, regulátorov, iných komponentov, mechanické zoraďovanie modelov (napr. mechaniky vrtuľníkov...)... 

Každá začatá hodina *25€

*uvedené ceny sú s DPH!

Všeobecné upozornenie:
V prípade predpokladaného väčšieho rozsahu prác si vyhradzujeme právo požiadať o zaplatenie zálohy. Upozorňujeme, že predpokladaný rozsah a doba prác môžu byť nižšie než ako sa ukáže v skutočnosti. Konečná suma sa bude odvíjať od skutočného času a rozsahu prác.

Na servis preberáme čisté modely - v prípade donesenia zašpineného modelu si vyhradzujeme právo účtovať poplatok 10,-€ za vyčistenie modelu.

Ponúkame 20647 položiek od 299 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad