Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Farbenie, lepenie, štetce Štetce Štetec Italeri Round Brush 1 Synthetic

Štetec Italeri Round Brush 1 Synthetic

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
1,10 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Italeri
Kód:
7051204
EAN:
8001283512046

Štetec modelársky Italeri Round Brush 1 vlas Synthetic

Štetce Italeri sú obľúbené pre výbornú kvality a patria medzi to najlepšie na trhu.

Vyrábané rozmery: 000, 00, 0, 1, 2, 3, 4, 6, 10

Štetce série Round Brush sú určené na maľovanie veľmi jemných detailov rôzneho druhu (retušovanie, maľovanie miniatúrnych obrázkov, maľovanie jemných detailov na plastikových alebo železničných modeloch, reštaurátorské práce, maľovanie gélových nechtov a podobne).

Vlas štetca je z jemného mäkkého syntetického vlákna vysokej kvality. Farba vlasu je biela, alebo béžová.
Tvar vlasu je kužeľový strihaný do ostrého špica, takže sa dá dosiahnuť veľmi tenká čiara.

Starostlivosť o štetec: Tieto štetce sú vhodné na maľovanie všetkými druhmi bežných modelárskych a umeleckých farieb. Pozor, niektoré druhy riedidiel môžu narušiť lakovanú vrstvu rúčky. Po skončení práce štetec dôkladne vyperte v špeciálnom čističi štetcov, alebo v čistom riedidle. Uistite sa, že neostali žiadne zvyšky farby na koreni štetín pri kovovej objímke. Zaschnuté zvyšky farby môžu časom spôsobiť, že sa vlasy od seba rozídu a štetec stratí správny tvar. Ak sa vám to stane, odporúčame naliať do menšej fľaštičky čistič štetcov, alebo riedidlo, štetec chytiť do kolíka na prádlo a zavesiť ho vo zvislej polohe do fľaštičky s riedidlom tak, aby boli vlasy úplne ponorené. Nechajte takto pôsobiť niekoľko hodín až dní, kým sa zvyšky farby nerozpustia úplne. Potom štetec dôkladne vyčistite a vo väčšine prípadov sa po takomto vyčistení opäť vráti
do pôvodného stavu. Nepoužívajte až príliš agresívne riedidlá bez toho, aby ste najprv vyskúšali ich účinok na vlasy štetca. 
Nikdy nenechávajte štetec "zapichnutý" v stojane, alebo v nádobke s riedidlom či vodou dole hlavou, teda štetinami opretý o dno nádoby. To je spoľahlivý spôsob, ako ho zničiť.

Spracoval: Ing. Jozef Anďal

UPOZORNENIE: Tento text je majetkom firmy HTmodel chránený autorským zákonom. Jeho kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu majiteľa je trestné.

Ponúkame 18316 položiek od 262 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar vybrať osobne

Našu predajňu nájdete v Poprade. Máme otvorené v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.

Predajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií