Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Vernostný program

Vernostný program

3.5.2018
Našim verným registrovaným zákazníkom dávame zľavu. Za každý nákup nad 5 € pripisuje automatický systém bonusové body, ktoré môžete premeniť na zľavu.
Vernostný program firmy HT model
1.         Vysvetlenie pojmov: Vernostný program je systém prideľovania virtuálnych bodov kupujúcemu, za vykonaný nákup. Vernostný bod je virtuálna hodnota, ktorá je pridelená kupujúcemu za konkrétnu hodnotu nákupu. Bonusový účet je virtuálny účet na ktorom je zapisovaný pohyb a stav vernostných bodov. Ochranná doba je časový úsek, počas ktorého sú vernostné body blokované. 
2.         Vernostný program je viazaný výlučne na nákup prostredníctvom elektronického obchodu (e-shopu www.htmodel.sk). Netýka sa maloobchodnej predajne, ani veľkoobchodu.
3.         Účasť kupujúceho vo vernostnom programe je dobrovoľná, ale je zo systémových dôvodov podmienená vytvorením zákazníckeho účtu v systéme e-shopu cestou registrácie.
4.         Kupujúci ak má už urobenú registráciu, je do vernostného programu zaradený automaticky.
5.         Minimálna hodnota nákupu pre zapísanie bodov je 5,00 € (vrátane DPH). Pri nákupe pod touto hodnotou nebude pripísaný kupujúcemu žiadny vernostný bod.
Pri nákupe nad minimálnou hodnotou 5,00 € budú kupujúcemu pripísané vernostné body.
6.         Za každé celé 1,00 € nákupu nad minimálnou hodnotou (vrátane) je kupujúcemu prirátaný na jeho bonusový účet 1 vernostný bod.
7.         Finančná hodnota vernostného bodu: 1 bod = 0,05 €.
8.         Pripísané budú vernostné body len z dokončených objednávok.
9.         Zobrazenie stavu vernostného účtu: Kupujúci po prihlásení do systému uvidí celkový počet vernostných bodov, ktorý je aktuálne na jeho vernostnom účte.
10.      Čerpanie vernostných bodov: Kupujúci si v procese nákupu môže, ale nemusí vybrať možnosť čerpania vernostných bodov vo forme zľavy odrátanej od aktuálne vykonávaného nákupu.
11.      Uplatnenie vernostných bodov vo forme zľavy je možné najviac do výšky 50% hodnoty nákupu v ktorom sú vernostné body uplatnené.
12.      Kupujúci nemá právo žiadať vyplatenie hotovosti v hodnote nazbieraných vernostných bodov.               
13.      Predávajúci si vyhradzuje právo nastaviť v systéme primerane dlhú ochrannú dobu. Vernostné body z každého nákupu budú pripísané na vernostný účet kupujúcemu až po uplynutí ochrannej doby. Ak dôjde k odstúpeniu kupujúceho od nákupu (od zmluvy) počas ochrannej doby, nebudú kupujúcemu pripísané žiadne vernostné body, ktoré pôvodne zodpovedali predmetnému nákupu.
14.      Ochranná doba pre pripísanie vernostných bodov je aktuálne 21 dní.
15.      Ak dôjde k vybaveniu oprávnenej reklamácie tovaru formou vrátenia kúpnej ceny, vernostné body za predmetný nákup ostanú bezo zmeny na bonusovom účte kupujúceho.
16.      Predávajúci si vyhradzuje právo pripísať na bonusový účet kupujúceho mimoriadne body napríklad pri príležitosti výročia a podobne. Kupujúci nemá automatický nárok na pripísanie mimoriadnych bodov.
17.      Ak kupujúci nevykoná žiadny nákup počas jedného roka počítaného od posledného nákupu, nazbierané vernostné body budú vymazané. Po uplynutí jedného roka od posledného nákupu a vymazaní nazbieraných bodov kupujúcemu zaniká nárok na uplatnenie vymazaných vernostných bodov.

Ponúkame 20559 položiek od 298 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad