Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Traxxas RC TRX-4 Land Rover Defender TQi modrý 1/10 RTR

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
563,70 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
Traxxas
Kód:
5482056,48
EAN:
020334822611

Traxxas RC TRX-4 Land Rover Defender TQi modrý 1/10 RTR    Traxxas TRA82056-4-BLUE

Modrá farba modelu v balení.


RC model expedičného auta s licencovanou karosériou Jaguar Land Rover Defender.
V balení je kompletne zostavený RC model auta, 5-kanálový vysielač Traxxas TQi, sada náradia, alternatívny držiak karosérie a podrobný návod. Expedičné, trialové a crawlerové auto na diaľkové ovládanie.

Potrebné dokúpiť: Pohonný akumulátor do modelu, nabíjačku a 4x AA batérie do vysielača.

Model má diaľkovo ovládané uzávierky diferenciálov, dvojstupňovú prevodovku, portálové nápravy, nápravovú prevodovku, funkčné blatníky, veľmi detailné spracovanie. Elektronika je vodeodolná.

Šasi je postavené z dvoch oceľových profilov, ktoré zabezpečujú dostatočnú tuhosť podvozku. Motor je umiestnený v prednej časti, čím je zabezpečené dostatočné zaťaženie predných kolies, model bez problémov zvládne jazdu aj na prudkom svahu. Akumulátor je umiestnený v ose šasi, takže model je dobre vyvážený a pri jazde sa nenakláňa. Pre zníženie potreby údržby je spodná časť šasi chránená krytmi, ktoré spolu s blatníkmi zamedzujú nadmernému vnikaniu nečistôt do šasi modelu.
Šasi TRX-4 používa portálové nápravy s nápravovou prevodovkou. Nápravová prevodovka zvyšuje svetlú výšku, znižuje namáhánie diferenciálov, prevodovky,  kardanových hriadeľov a znižuje sa torzná sila - model sa menej naklápa. Zatáčanie prených kolies je možné o 45° uhol, riadenie je zabezpečené servom Traxxas 2075X s kovovými prevodmi.

Dvojstupňová prevodovka sa ovláda červeným kolískovým prepínačom na vysielači. Dvoustupňová prevodovka dáva podvozku TRX-4 velmi všestranné vlastnosti, dokáže jazdiť pomaly aj rýchlo.
Uzávierky diferenciálov sú nezávislo ovládané 2 servami. Sila od serv sa prenáša pomocou bowdenov do diferenciálov. Uzávierky sa ovládajú 3-polohovým prepínačom na vysielači týmto spôsobom:
-Oba diferenciály sú otvorené
-Uzavretý je len predný diferenciál
-Uzavreté sú oba diferenciály

RC súprava Traxxas TQi s BlueTooth so slotom pre bezdrôtový BlueTooth modul. Vďaka tomu môžete k vysielaču bezdrôtovo pripojiť akékoľvek zariadenie s BlueTooth rozhraním a OS Apple iOS (iPhone, iPod, iPad, ...) alebo Google Android (Samsung Galaxy, ...).
Aplikácia Traxxas Link pre zariadenia od Apple je k dipozícii zadarmo na AppStore, aplikácia pre zariadenia Google Android je zadarmo na stránkach GooglePlay.
Traxxas Link App je výkonná aplikácia, ktorá Vám dáva úplnú kontrolu nad prevádzkou a ladením RC modelu Traxxas s absolútnou presnosťou nastavení. Traxxas Link zobrazuje telemetrické dáta v reálnom čase, meria rýchlosť, otáčky, teplotu a napätie batérie. Nastavenia RC modelov môžete zdieľať, môžete si vytvoriť ľubovoľný počet profilov pre konkrétnu trať alebo užívateľa, napr. deti.

Motor: jednosmerný Titan 21T 550
ESC regulátor: Traxxas XL-5 HV
Motor aj regulátor sú konštruované pre napájanie 3-článkovým Li-Pol akumulátorom, alebo 7-článkovým NiMH akumulátorom.
Odporúčaná kapacita akumulátora minimálne 4000 mAh.

Regulátor Traxxas XL-5 HV podporuje 5 režimov jazdy:
-Sport: Jazda dopredu, brzda a spiatočka.
-Race: Jazda dopredu a brzda. Spiatočka vypnutá.
-Training: Jazda dopredu obmedzená na 50% výkon, brzda a spiatočka obmedzená na 50%. Režim je vhodný pre deti.
-Trail: Jazda dopredu, brzda, spiatočka. Ovládanie v blízkosti neutrálu je veľmi jemné.
-Crawl: Jazda dopredu, brzda v neutráli a hneď spiatočka.

Parametre
mierka zmenšenia 1/10
prevedenie RTR

Ponúkame 19249 položiek od 283 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií