Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Farbenie, lepenie, štetce Farby akrylové, lacquer Revell Aqua Color Basic Základná farba 25ml

Revell Aqua Color Basic Základná farba 25ml

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
3,40 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Revell
Kód:
7739622
EAN:
4009803396224

39622 Revell Aqua Color Basic 25ml Základná farba

Odtieň: biela

Táto farba sa používa ako podkladová pod modelárske farby syntetické, alebo akrylové.

Modelárska základná (podkladová) akrylová farba určená pre natieranie alebo striekanie na plast, kov, drevo, keramiku, textil, alebo na iný vhodný povrch. Rýchlo zasychá - po cca 1 hodine sa dá povrch znova prefarbiť, plne zasychá v priebehu 2 - 3 hodín.

Nevhodné pre deti do 8 rokov. Práca detí s farbou musí byť vždy pod dohľadom dospelej osoby. V prípade zasiahnutia očí a sliznice vypláchnite čistou vodou a vyhľadajte lekára. V prípade požitia, nevyvolajte zvracanie, vyhľadajte ihneď lekársku pomoc. Obsah nádoby nepite ani nejedzte, nenatierajte si ho na pokožku.
H vety: H226 Horľavá kvapalina a pary. R vety: žiadne. Symboly: žiadne.

Pred použitím farbu dobre rozmiešajte. Nanášajte na dobre odmastený, suchý, čistý povrch. Po otvorení spotrebujte čo najskôr, farba prístupom vzduchu zasychá. Vrchnák nádobky vždy utrite dosucha, nenechajte zaschnúť zvyšky farby ani na okraji. Predĺžite tým skladovateľnosť farby po opätovnom zatvorení.

Riedenie: Používajte len originálne riedidlo Revell Aqua Color mix 39621 (7739621). Pri použití iného riedidla môže dôjsť k znehodnoteniu farby.

Natieranie: Pre natieranie je vhodné nechať farbu v hustejšej forme, riediť len primerane malým množstvom riedidla. Obvykle stačí jedna vrstva farby pre dobré krytie.

Striekanie: Pre striekanie sa farba riedi obvykle v pomere 1 diel riedidla k 1 dielu farby, ale riedidla môže byť aj primerane viac, podľa druhu striekacej pištole a ďalších parametrov striekania.

Doba schnutia: Proti dotyku zaschne farba doslova "pred očami" v rámci niekoľkých minút. Schnutie sa dá ešte urýchliť pomocou fénu na vlasy. Úplné zaschnutie trvá zhruba 2 hodiny, podľa hrúbky vrstvy. Pre ďalšie pretieranie/prestriekanie novou vrstvou stačí počkať niekoľko minút kým pôvodná vrstva preschne.

Čistenie: Po použití pomôcky okamžite umyte riedidlom. Kým je farba čerstvá, dá sa úplne zmyť bez zanechania stôp. Po prischnutí farby pre vyčistenie štetca odporúčame originálny čistič Revell Aqua Color Clean 39620 (7739620). Pre vyčistenie striekacej pištole odporúčame čistič Revell Airbrush Email Clean 500 ml 39005 (7739005).

Spracoval: Ing. Jozef Anďal

UPOZORNENIE: Tento text je majetkom firmy HTmodel chránený autorským zákonom. Jeho kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu majiteľa je trestné.

GHS02 plameň
H226 Horľavá kvapalina a pary.

Ponúkame 19251 položiek od 282 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií